Kariyer

Gürcün Hukuk Bürosu,  değişen ve gelişen ihtiyaçlarına göre yapılanmaya devam etmektedir. Bu kapsamda iş başvurusunda bulunan adaylar içerisinden Hukuk Büromuz ile ortak ilkelere sahip olanların ekibimize katılmasından büyük bir memnuniyet duyarız.
Gürcün Hukuk Bürosu’nda görev almak üzere değerlendirilmek isteyenlerin aşağıda yer alan bölümden bizim ile iletişime geçmesini rica ederiz.

Yasal Staj:

Büromuz çalışma alanları ile ilgilenebilecek, üniversitelerin son sınıflarında okuyan ve mezun olacak adayların özgeçmişlerini kabul etmekteyiz. Yasal stajyerlerimizi gelecekteki avukatlarımız olarak görür ve çalışma alanlarında, mentor avukat gözetiminde mesleki gelişimleri için özgür bir çalışma ortamı sağlamak amacımızdır. Bu kapsamda staj süreleri boyunca farklı çalışma alanlarında kendilerini geliştirmelerini önemser, etkin bir staj süreci geçirmelerini ve adım atacakları mesleğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlarız.

Yaz Stajı:

Yalnızca üniversitelerin 3. sınıflarında okuyan öğrencileri yaz stajyeri olarak kabul etmekteyiz. Yaz Stajındaki asıl amacımız eğitimine devam eden geleceğin meslektaşlarına, mesleğimizi bir nebzede olsa tanıtabilmek ve mesleki tercihlerini belirleyebilmesine katkı sağlamaktır. Ofisimiz nezdinde yaz stajının başarılı bir biçimde tamamlanması yasal staj başvurularının öncelikli olarak değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Başvuru Tipi

Özgeçmiş dosyanızı ekleyebilirsiniz. En fazla 3 MB